16 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
15 січ. 2024

День бублика (Bagel Day) відзначають щорічно 15 січня

Це день, присвячений одному з найбільш універсальних і улюблених хлібобулочних виробів — бублику.
11 січ. 2024

Міжнародний день слова "Дякую"

Щороку 11 січня в світі відзначається приємне свято – Міжнародний день «Дякую».
10 січ. 2024

Вітаємо Скибу Михайла - переможця районного конкурсу творчих робіт "Листівка захиснику України"

Вихованець групи №10 Капітошки" посів І місце у номінації "Мирне майбутнє Харкова"
9 січ. 2024

День гри в хованки з зимою.

Щороку 9 січня відзначають дуже незвичайне і веселе свято - День гри в хованки з зимою.
6 січ. 2024

Всесвітній День підтримки дітей-сиріт війни.

Щорічно 6 січня у всьому світі відзначається День підтримки дітей-сиріт війни.
5 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
1 січ. 2024

Зимовий онлайн-Тиждень Безпеки

01.01.2024 розпочався Зимовий онлайн-Тиждень Безпеки.
29 груд. 2023

Вітання з Новим роком

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради