27 лист. 2023

Всеукраїнська акція "Олені Святого Миколая"

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий пропонує українцям долучитися до благодійної ініціативи "Олені Святого Миколая", яка вже 6 років створює справжні дива для дітей.
25 лист. 2023

Онлайн-майстер-клас для педагогів ЗДО.

Методичний захід був присвячений темі «Онлайн-сервіси для організації зворотнього зв’язку та опитування батьків вихованців»
23 лист. 2023

Міжнародний день акварелі

23 листопада відзначається Міжнародний день акварелі.
22 лист. 2023

Міжнародний день сина

Родинні свята – надзвичайно важливі, адже вони дають можливість зблизитися батькам з дітьми, бабусям та дідусям з онуками тощо. Міжнародний день сина – одне із таких свят
21 лист. 2023

День гідності та свободи

Свято покликане затвердити прагнення українських громадян до демократії, свободи та справедливості і схвалити рух до європейського майбутнього.
20 лист. 2023

Всесвітній День Дитини

20 листопада відзначається Всесвітній День Дитини.
17 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

13-17 листопада 2023 року в нашому закладі проводилися заходи в рамках ІІ етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху
16 лист. 2023

Всесвітній День ґудзиків.

Педагогами нашого ЗДО для вихованців у форматі онлайн проведені заходи з нагоди Всесвітнього Дня Ґудзиків, який відзначається 16 листопада.
14 лист. 2023

В Україні запрацювала безкоштовна онлайн-бібліотека з сотнями дитячих книжок Library For All Ukraine

Запустилась безкоштовна дитяча онлайн-бібліотека Library For All! На вас чекають: сотні класних дитячих книжок; українська та англійська мови; дружній до дітей дизайн (кумедні тваринки-аватари та зірка в нагороду за кожну прочитану книгу).
11 лист. 2023

Всесвітній день орігамі

Кожного року 11 листопада відбувається святкування Дня оригамі.