13 груд. 2023

День різдвяного светра.

Кожного року 13 грудня, як дітям, так і дорослим, є гарний привід для свята, адже цей день є Днем різдвяного светра.
11 груд. 2023

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу "Я знаю свою Батьківщину!"

Хміль Мирослав, вихованець групи №12 "Чомусики" посів І місце у віковій групі конкурсантів "Дошкільнята 6-7 років"
7 груд. 2023

День української хустки

Хустка супроводжувала українців від народження і до останнього дня, є символом прихильності, любові, вірності, прощення, скорботи, оберегом та важливим ритуальним предметом.
6 груд. 2023

Вітання з Днем Святого Миколая

В День святого Миколая бажаємо всім справжнього дива та безмежної радості, добрих посмішок рідних та любові, веселих миттєвостей та гарного настрою, світлої надії та міцної віри у доброту.
6 груд. 2023

З Днем Збройних Сил України!

Сьогодні вся Україна з гордістю та шаною відзначає День Збройних Сил України
4 груд. 2023

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу "Правила дорожнього руху"!

Вихованець групи №8 "Веселка" Зуйкін Максим посів І місце у віковій групі "Дошкільнята 5-6 років".
1 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захисникам"

У грудні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції “Подаруй частинку тепла захисникам”
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
30 лист. 2023

День домашніх тварин ( World Pet's Day)

Вихованці нашого садочка із задоволенням приєдналися до відзначення Дня домашніх тварин ( World Pet's Day).
29 лист. 2023

Чергове засідання Мовного клубу "Українська - легко "

Працівники закладу взяли участь в черговому засіданні клубу.