Акція "Подаруй частинку тепла захисникам"

1 груд. 2023
У грудні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції “Подаруй частинку тепла захисникам”

Щиро вдячні всім учасникам освітнього процесу, які щомісяця підтримують наші ініціативи та активно долучаються до волонтерської допомоги й освітніх акцій Департаменту освіти. У грудні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками акції "Подаруй частинку тепла захиснику", щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; щоб подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.