День різдвяного светра.

13 груд. 2023
Кожного року 13 грудня, як дітям, так і дорослим, є гарний привід для свята, адже цей день є Днем різдвяного светра.

Наші вихованці з нагоди цього веселого дня власноруч виготовляли аплікації різними техніками за темою "Різдвяний светр". Нагадаємо, що теплий та затишний різдвяний светр став популярним в Англії та Ірландії у 80-х роках після того, як телеведучий Білл Косбі з’явився на телешоу “The Cosby Show” в новому образі, одягнувши різдвяний светр. Та різдвяний светр – це не тільки тепла річ, а ще й можливість зробити добру справу.

Ви можете долучитися до благодійного дійства – “Врятуймо дітей” (Save the Children), яке влаштовує у кінці кожного року міжнародна організація, що спрямовує свої дії на захист дітей у всьому світі. Тож, як промовляє гасло цього фонду – кожен з нас може зробити світ кращим разом зі светром!