Вітаємо Скибу Михайла - переможця районного конкурсу творчих робіт "Листівка захиснику України"

10 січ. 2024
Вихованець групи №10 Капітошки" посів І місце у номінації "Мирне майбутнє Харкова"

Нагадаємо, що районний конкурс  творчих робіт "Листівка захиснику України"  серед вихованців закладів дошкільної освіти проводився з метою розвитку морально-етичних якостей дітей дошкільного віку, формування патріотичного світогляду дітей, сприяння їх самореалізації та творчого розвитку в дистанційному форматі.

Конкурс проводився за номінаціями:

- «Листівка, що надихає»;

- «Мирне майбутнє Харкова»;

- «З Україною у серці».

За умовами Конкурсу на інтерактивній дошці Padlet було розміщено 118 творчих робіт вихованців з 26 закладів дошкільної освіти. Роботи відзначалися цікавістю розкриття теми, глибиною розуміння зображуваного, цікавими ідеями та творчим підходом.