Всесвітній День підтримки дітей-сиріт війни.

6 січ. 2024
Щорічно 6 січня у всьому світі відзначається День підтримки дітей-сиріт війни.

Цей день заснований для того, щоб звернути увагу суспільства на проблеми дітей, які втратили обох батьків через війну. На жаль, ця дата актуальна і для України, де з 2014 року йде руйнівна війна. Організація Об'єднаних Націй обрала дату 6 січня, щоб привернути увагу людей до становища сиріт війни. Міжнародна конвенція про права дитини свідчить, що їхніх прав мають дотримуватися навіть під час війни. Втратити батьків – це завжди величезне горе. Сироти війни також страждають від інших наслідків військових дій: життя в окупації, залишення рідного дому, втрата друзів, відсутність безперервної освіти, панічні атаки.

Найкращий спосіб відзначити День дітей-сиріт війни – зробити пожертвування в міський сирітський притулок або перерахувати гроші у великі фонди, які займаються п ідтримкою дітей, що стали сиротами внаслідок бойових дій на території України.