Сторінка інструктора з фізичного виховання

Уся навчально-виховна робота з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку здійснюється з урахуванням стану здоров’я, самопочуття, рівня фізичного та психічного розвитку і підготовленості дітей, родинних побажань і пропозицій.
       Фізичне виховання в ЗДО реалізовується шляхом проведення обов’язкових занять відповідно до розкладу та режиму, виконання фізкультурно-оздоровчих заходів. Сумарний обсяг рухової активності, що здійснюється дітьми у процесі щоденної життєдіяльності, базується на їх індивідуальних можливостях та задовольняє їх біологічну потребу в рухах.
          Форми фізичного виховання дітей дошкільного віку досить різноманітні. Це заняття фізичними вправами, рухливі ігри, ранкова гімнастика, спортивні розваги, прогулянки. Крім того, і на музичних заняттях широко застосовуються фізичні вправи, танці, елементи танців, які також сприяють вирішенню завдань фізичного виховання.
        У закладі дошкільної освіти для  всіх форм фізичного виховання відведене певне місце в режимі дня. Вони пов'язані між собою, доповнюють один одного і проводяться в обов'язковому порядку. На заняттях діти виконують: загально-розвивальні вправи (біг, стрибки та інше) з поступовим збільшенням навантаження; вправи корегуючого спрямування (для профілактики порушення постави та плоскостопості); вправи для формування певних фізичних якостей та навичок, для впливу на різні м'язові групи з поступовим розподілом навантажень; рухливі ігри.

ВІДЕО-РУХАНКИ

ВЕРЕСЕНЬ 2023

ЖОВТЕНЬ 2023

ЛИСТОПАД 2023

ГРУДЕНЬ 2023

СІЧЕНЬ 2024

ЛЮТИЙ 2024

БЕРЕЗЕНЬ 2024

ПОРАДИ БАТЬКАМ
щоденно виконуйте разом з дитиною ранкову гімнастику, виходьте на прогулянки;
разом з дитиною здійснюйте пішохідні прогулянки та туристичні походи;
залучайте дитину до виконання основних рухів — ходьба, біг, стрибки, вправи з м'ячем, лазіння, повзання... грайте з дитиною в рухливі та спортивні ігри;
беріть участь разом з дитиною у проведенні спортивних свят, розваг, що організовуються д закладом дошкільної освіти;
катайтеся разом з дитиною на велосипеді, роликах, грайте у бадмінтон, теніс, футбол, стрибайте на скакалці.