Харківський міський центр  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Довіра"

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя і здоров'я дітей, а також захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися до громадського інспектора  із захисту прав дітей Печенізьської Галини Андріївни  (практичний психолог ЗДО№370) за контактним телефоном: 725-18-39

Документи, необхідні для лаштування дитини до  закладу дошкільної освіти:

1. Наявність направлення  з електронної черги ІСУО.
2. Медична довідка про стан здоров'я дитини за формою №026/о з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати  заклад дошкільної освіти. (Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб" )
3.Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.
4. Заяви  обох батьків щодо влаштування дитини до  закладу дошкільної освіти.
Прийом дітей в  заклади дошкільної освіти здійснюється відповідно до Ст.9,14 Закону України "Про дошкільну освіту", п.п. 6,7,8,9,10 "Положення про  заклад дошкільної освіти" та основних положень Статуту кожного  закладу дошкільної освіти .
Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти керівник повинен ознайомити батьків, або осіб, що їх замінюють, із Статутом закладу та іншими документами, що регламентують його діяльність (п.7 "Положення про заклад дошкільної освіти")
Інформація щодо відсутності дитини у   закладі  дошкільної освіти з різних причин

1. Якщо дитина захворіла, батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователя групи або адміністрацію ЗДО про причини відсутності дитини.
2.  Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти може бути здійснено:   на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що   виключає можливість її подальшого перебування в закладі;     за бажанням батьків або осіб. які їх замінюють.