Адміністрація закладу дошкільної освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ № 370" на сайті електронної реєстрації.

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 370 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Розташований за адресою: 61168, місто Харків, вул. Героїв Праці, 20-Г

Телефон:  725-18-39;   E-mаil: [email protected]

Заклад засновано в 1977 році.

Мова викладання: українська.

Станом на 01.09.2023 року в закладі дошкільної освіти функціонують 12 груп:
3 групи для дітей раннього дошкільного віку (2-3 р.ж.)
9 груп для дітей дошкільного віку (3-6 р.ж.)

Потужність закладу - 229 дітей.

Станом на 01.09.2023 року мережа закладу складає 152 дитини.

Кадровий склад закладу дошкільної освіти:
4 педагогічних працівника з кваліфікаційною категорією "спеціаліст вищої категорії"
4 педагогічних працівника  з кваліфікаційною категорією "спеціаліст І категорії"
3 педагогічних працівника  з кваліфікаційною категорією "спеціаліст ІІ категорії"
5 педагогічних працівників  з кваліфікаційною категорією "спеціаліст"
1  педагогічний працівник має педагогічне звання "вихователь-методист"

Програмне забезпечення освітнього процесу закладу дошкільної освіти:
Базовий компонент дошкільної освіти (редакція 2021 р.)
Освітня програма для дітей від 2-ох до 7-ми років "Дитина" (Київ, 2020)

Завдання закладу на 2023/2024 навчальний рік:

Продовжити роботу  щодо  формування   соціально-громадянської компетентності дошкільників  шляхом здійснення  національно-патріотичного виховання дітей.

Продовжити роботу з підвищення компетенції вихованців  за освітнім напрямом "Дитина в світі мистецтва" (художньо-продуктивна діяльність).

Продовжити роботу щодо забезпечення наступності у впровадженні особистісно орієнтованої моделі освіти  в дошкільній та початковій ланках освіти.

25 бер. 2024
До уваги батьків майбутніх дошкільнят!
22 бер. 2024
Всесвітній день водних ресурсів (Всесвітній день води)
День водних ресурсів, який відзначається щороку 22 березня, має об’єднати міжнародні зусилля в боротьбі з водною кризою та спонукає населення до більш ефективного використання води.
21 бер. 2024
Міжнародний день лісів (Всесвітній день посадки дерев).
Всесвітній день лісів святкується у день весняного рівнодення у Північній півкулі, що вважається символом нового життя та нових починань.