Річний звіт про діяльність закладу освіти

МАТЕРІАЛИ ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКА ЗДО ЗА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

МАТЕРІАЛИ ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКА ЗДО ЗА 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ВИСНОВКИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГОЛОСУВАННЯ

1. Визнати роботу директора задовільно.

2. Порушити клопотання перед Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради щодо матеріального заохочення директора закладу за роботу у 2022/2023 навчальному році.

ПРОПОЗИЦІЇ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ

1.Продовжувати роботу щодо збереження та зміцнення здоров’я дітей, безпеки життєдіяльності та надання соціальної підтримки в умовах воєнного стану.

2.Активізувати роботу щодо використання інноваційних освітніх технології,дистанційну роботу

3. Продовжити роботу з впровадження в освітній процес новітніх технологій

4. Батькам брати участь у різноманітних конкурсах, та дистанційній роботі, підтримувати педагогів, приймати активну участь у життєдіяльності закладу освіти.

5. Працювати постійно над зміцненням матеріально-технічної бази закладу.

МАТЕРІАЛИ ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКА ЗДО ЗА 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

МАТЕРІАЛИ ЗВІТУВАННЯ  КЕРІВНИКА ЗДО ЗА 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

РІШЕННЯ
загальних зборів (конференції)  колективу комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№370 Харківської міської ради" та батьків або осіб, які їх замінюють.
1. Заходи, вжиті завідувачем комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№370 Харківської міської ради" щодо охоплення навчально-виховною роботою дітей 5-річного віку, ведуться у повному обсязі на належному рівні.
2. Проведену роботу щодо створення умов для впровадження інноваційних технологій в освітній процес вважати здійсненою на достатньому професійному рівні.
3. Вжиті впродовж року керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази: облаштуваня приміщень та території закладу; відповідність приміщень та території закладу дошкільної освіти санітарно-гігієнічним вимогам; поліпшення матеріально-технічної бази закладу протягом навчального року; проведення ремонтних робітпротягом навчального року; дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності вважати задовільними.
4.Додаткові джерела фінансування використані для поліпшення матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти доцільно.
5. Вжиті керівником заходи щодо забезпечення закладу дошкільної освіти кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки вважати ефективними.
6. Вважати роботу завідувача по збереженню та зміцненню здоров'я, безпеки життєдіяльності та надання соціальної підтримки і допомоги дітям пільгового контингенту задовільною.
7. Систему роботи щодо медичного обслуговування вихованців оцінити на достатньому рівні.
8. Вжиті керівником заходи щодо організації харчування дітей відповідно нормативним вимогам вважати проведеними на  задовільному рівні.
9. Організація освітнього процесу в закладі дошкільної освіти проводиться на високому рівні.
10. Залучення педагогічної та батьківської громадськості  до управління діяльністю закладу дошкільної освіти та співпраця  з громадськими організаціями  проводиться керівником на достатньому рівні.
11. Дотриання норм техніки безпеки в закладі та робота щодо попередження дитячого травматизму  знаходиться на високому рівні.
12. Дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань діяльності закладу дошкільної освіти свідчить про своєчасність та виваженість реагування керівника на ситуації та прпозиції.
13. Роботу ради закладу за звітний період  вважати виконаною на належному рівні.
14. Роботу профспілкового комітету комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№370 Харківської міської ради" за період 2019/2020 навчального року вважати задовільною.
15. Скласти річний план роботи закладу для оптимальної реалізації поставлених задач:                                                                                              1. Продовжити роботу з національно-патріотичного виховання.                        2. Продовжити роботу  з впровадження пошуково-дослідницької діяльності з метою поширення знань та навичок дітей  за освітньою лінією "Дитина в природному довкіллі".                                                                                        3. Продовжити роботу  з підвищення компетенції вихованців за освітньою лінією "Дитина в світі культури" (змістовна лінія "Світ мистецтва").                                                                                                                       Серпень 2019
16. Рішення загальних зборів (конференції) довести до відома органу Управління освітою.                                                                                                                                                                                                До 01.09.2019