Міжнародний день англійської мови.

23 квіт. 2024
23 квітня кожного року відзначається Міжнародний день англійської мови.

Дата святкування обрана на честь дати народження й смерті славетного англійського драматурга, національного символу Англії – Вільяма Шекспіра. Метою Міжнародного дня англійської мови є поширення використання англійської як однієї з шести мов ООН, залучення суспільства до багатомовності. Раннє навчання іноземним мовам - це таке навчання, яке здійснюється на основі інтуїтивно-практичного підходу в період з моменту народження дитини до її вступу до школи. Дошкільний вік особливо сприятливий для початку вивчення іноземної мови: діти цього віку відрізняються особливою чуйністю до мовних явищ, у них з'являється інтерес до осмислення свого мовного досвіду, «секретів» мови. Вони легко й міцно запам'ятовують невеликий за обсягом мовний матеріал та добре його відтворюють. З віком ці сприятливі фактори втрачають свою силу. Є ще одна причина, з якої ранній вік сприятливий для занять іноземною мовою. Чим молодше дитина, тим менше його словниковий запас в рідній мові. Але при цьому менше і його мовні потреби: сфер спілкування у маленької дитини менше, ніж у старшого, йому ще не доводиться вирішувати складні комунікативні завдання. А значить, опановуючи іноземною мовою, він не відчуває такого величезного розриву між можливостями в рідній і іноземній мові, і почуття успіху у нього буде більш яскравим, ніж у дітей старшого віку. Цього дня наші вихованці, які захоплюються вивченням англійської мови, слухали аудіо-казки англійською, влаштували онлайн-конкурс виконання англійських дитячих віршиків. Вихованці деяких груп переглядаючи презентації, дізнавалися цікаві факти про Великобританию.Цікаві факти- Шекспір доповнив англійську мову понад тисячею слів;- англійська абетка зменшилась з 29 літер до 26;- англійська має близько мільйона слів, але використовується лише 20-30 тисяч;- півтора мільярда людей на планеті розмовляють англійською мовою. Наразі мова Шекспіра – найпопулярніша у світі.